Shayamed

Remla Ionic Mask

Shayamed

Remla Ionic Mask

ماسک جراحی Remla هدیه ای برای قطع زنجیره کرونا

shayamed

ماسک جراحی یونی، ارگانیک با خواص آنتی ویروس و با هدف قطع زنجیره ابتالء به کرونا برای اولین بار در کشور تولید شــد.

بر اساس این گزارش؛ امروزه متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا و چرخش سریع این ویروس منحوس در کشور این نگرانی بــه وجود آمده کــه مبحث رکود اقتصادی و مهمتــر از آن، فوت هموطنانمان، ســیر صعودی به خود بگیرد اما این روزها در کنار خبرهای مســرت بخش واکسن، گروهی از متخصصیــن جوان و نخبه بــه همراه طرح اختراع یک دکتر جــوان ،با دکترای تخصصی اپیدمی ، موفق به تولید ماســکی شده اند که محافظت ایده آلی در برابر ویروس کرونا دارد.

از جمله مزیتهای ماسک سه لایه آنتی ویروس رمال با فیلتــر یونی، کمک بــه قطع زنجیره کرونا،غیر فعال ســازی و از بین بردن ویروس کرونا بیــن 3 الی 8 دقیقه ، ضد حساســیت و کمک به بهبود تنفس و بدون عوارض بودن این ماسک میباشد.

ماسک جراحی یونی برای چه افرادی مناسب است؟

در واقع ماسک رملا برای جانبازان شیمیایی ایران طراحی شده بنابراین هیچگونه حساسیتی برای افراد کرونایی و جانبازان عزیز و حتی کسانی که بیماری تنفسی دارند ایجاد نمیکند.

مجموعه ماسک رملا از 8 سال پیش شروع به تحقیقات و تولیده این ماسک جراحی نموده است.

 

پس از همه گیر شدن ویروس کرونا بعد تحقیقات فراوان مشخص شد که ماسک یونی از هرگونه ویروسی جلوگیری میکند و اقدام به از بین بردن آن میکند.

علاوه بر از بین بردن ویروس کرونا این ماسک ها برای افرادی که بیماری تنفسی دارند و جانبازان مناسب است.

در فصل پاییز و زمستان که آلودگی هوا کلیه شهرها را فرا میگیرد استفاده از این ماسک ها باعث میشود که ورود ذرات گرد و غبار به داخل مجرای تنفسی جلوگیری شود.

ماسک یونی هیچگونه آلرژی ایجاد نمیکند، ماسک رملا دوست دار بدن است.

تمام املاحی که در تولید ماسک یونی استفاده شده املاح تشکیل دهنده بدن انسان هستند بنابراین هیچگونه حساسیت و آلرژی را ایجاد نمیکند.

جهت مشاهده کامل خبر روی لینک زیر کلیک کنید

تولید ماسک یونی و ارگانیک با خواص آنتی باکتریال، برای اولین بار در کشور

پست های مرتبط

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× تماس با ما