Shayamed

Remla Ionic Mask

Shayamed

Remla Ionic Mask

تولید ماسک یونی و ارگانیک با خواص آنتی باکتریال، برای اولین بار در کشور

shayamed

چرا ماسک جراحی سه لایه یونی بهترین انتخاب برای پزشکان و جراحان است؟

ماسک یونی و ارگانیک با خواص آنتی باکتریال و با هدف قطع زنجیره ابتلاء به کرونا برای اولین بار در کشور تولید شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام شرکت فناوران شایا مد،  امروزه متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا و چرخش سریع این ویروس منحوس در کشور این نگرانی به وجود آمده  که مبحث رکود اقتصادی و مهمتر از آن، فوت هموطنانمان،  سیر صعودی به خود بگیرد اما این روزها در کنار خبرهای مسرت بخش واکسن، گروهی از متخصصین جوان و نخبه به همراه طرح اختراع یک دکتر جوان ،با دکترای تخصصی اپیدمی ، موفق به تولید ماسکی شده اند که محافظت ایده آلی در برابر ویروس کرونا دارد.

 

ماسک جراحی Remla هدیه ای  برای قطع زنجیره کرونا در کشور

از جمله مزیت‌های ماسک سه لایه آنتی باکتریال رملا  با  فیلتر یونی، کمک به قطع زنجیره کرونا، غیر فعال سازی و از بین بردن ویروس کرونا بین ۳ الی ۸ دقیقه ، ضد حساسیت و کمک به بهبود تنفس و بدون عوارض بودن این ماسک می‌باشد.

قیمت این ماسک جراحی سه لایه به گونه ای محاسبه شده  که همه اقشار جامعه می‌توانند از آن بهره ببرند و هدف مجموعه این است که در سلامت  بیشتر جامعه گامی بردارد.

شرکت فناوران شایا مد برای ضمانت  کیفیت محصول با شرکت‌ ها وارد مذاکره شده است تا اگر فردی با وجود این ماسک به این ویروس منحوس مبتلا گردید ، شرکت بیمه گربخشی ازهزینه‌های فوت و درمان رایگان را متقبل ‌شود چرا که کیفیت کار برای این مجموعه بسیار حائز اهمیت است.

محصول ماسک جراحی سه لایه Remla  از ورود ویروس به داخل دهان جلوگیری میکند  و با استفاده از مواد بیولوژیک سازگار با بدن به توان بالا و با روش کریستال کردن  (یون های نمک ) توانسته  ماسکی را به مرحله تولید برساند که ارگانیک است و مهمتر از همه ،ذرات معلق و ویروس‌های پراکنده به داخل دهان با وجود این ماسک غیر ممکن می‌شوند.

امروزه متاسفانه برخی از ماسک‌ها حساسیت های تنفسی و یکسری از مشکلات را برای افراد ایجاد کرده است،اما  شرکت فناوران شایا مد

ماسکی را تولید کرده است که با تکیه بر دانش بومی هیچ گونه حساسیتی  را برای افراد ایجاد نمی‌کند.

رایحه ارگانیک لیمو و رنگ زرد از دیگر مزیت‌های این ماسک سه لایه ارگانیک است که  لحظات خوش و امیدبخش و خوشایندی را برای افراد به وجود می‌آورد.

 از جمله اهداف  این مجموعه  ایفای مسئولیت اجتماعی خود در جهت کاهش و قطع زنجیره ی بیماری کرونا در کشور است.

جهت ارتباط با متخصصین ما روی لینک زیر کلیک کنید.

پست های مرتبط

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× تماس با ما